O nas

Centrum Medyczne MeMedic – najwyższej jakości usługi medyczne online

Oferujemy dostęp do naszego zespołu lekarskiego z dowolnego miejsca na świecie. O każdej porze dnia i nocy, przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług i poufności jak w przypadku wizyt osobistych. Nasz serwis Internetowy memedic.pl jest dostępny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Wizyty online, które możesz zamówić za pośrednictwem naszej platformy są szybkie w realizacji. Zapewniają komfort każdemu pacjentowi. Nasze teleporady cechuje też bezpieczeństwo danych, a także dyskrecja na najwyższym poziomie.

Internetowa usługa medyczna – oszczędź czas i zadbaj o swoje zdrowie

Nasza platforma medyczna pozwala przede wszystkim na zamówienie konsultacji lekarskich. Dzięki naszej precyzyjnej ofercie możesz zakupić lekarską wizytę online z możliwością odebrania e-recepty na dowolne leki, w tym leki antykoncepcyjne oraz tabletkę dzień po. Nasza oferta daje również możliwość zakupu teleporady, podczas której lekarz wystawi Ci elektroniczne zwolnienie. Wszystko to zrealizujesz w poczuciu pełnego komfortu i wygody. Do zamówienia wizyty potrzebujesz wyłącznie urządzenia (komputera, tabletu lub telefonu) z dostępem do Internetu. MeMedic jest gwarancją dostępności wykwalifikowanych specjalistów, którzy poza terminową realizacją usługi postawią też trafną diagnozę w Twoim konkretnym przypadku. Korzystając z naszych usług poczujesz się zaopiekowany i maksymalnie usatysfakcjonowany. Przekonaj się sam!

Prowadzimy medyczny blog z inspirującymi poradami

W naszym serwisie znajdziesz też poradnik medyczny, czyli serie artykułów dotyczących rynku medycznego i opieki zdrowotnej. W naszym blogu przeczytasz między innymi: jak działa e-recepta i co trzeba zrobić aby ją dostać? lub też jak działa L4 online?

Centrum Medyczne MeMedic LOGO

Centrum Medyczne MeMedic sp. z o. o. jest podmiotem leczniczym w zakresie udzielania świadczeń telemedycznych w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej i została wpisana do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem: 000000256462.