O nas

Centrum Medyczne MeMedic – najwyższej jakości usługi medyczne online

Oferujemy dostęp do naszego zespołu lekarskiego z dowolnego miejsca na świecie. O każdej porze dnia i nocy, przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług i poufności jak w przypadku wizyt osobistych. Centrum Medyczne MeMedic jest dostępne 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Wizyty online są szybkie, wygodne i dyskretne.

Internetowa usługa medyczna – oszczędź czas i zadbaj o swoje zdrowie

Zrealizuj wizytę lekarską, odbierz e-receptę i e-zwolnienie bez wychodzenia z domu! Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze lekarskiej zapewniamy terminową i wygodną obsługę. Zdobądź e-receptę lub e-zwolnienie za pomocą kilku kliknięć! Za pomocą naszego serwisu internetowego MeMedic możesz skorzystać z usług świadczonych przez naszych wykwalifikowanych specjalistów. Wizyty lekarskie online są łatwe, szybkie i wygodne – wszystko w zasięgu ręki.

Centrum Medyczne MeMedic sp. z o. o. jest podmiotem leczniczym w zakresie udzielania świadczeń telemedycznych w rozumieniu ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej i została wpisana do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem: 000000256462.